33 471 11 20 | 797 321 191

poczta@salonik-victoria.pl

Kwota produktów
w koszyku:

O nas

 

Salonik kwiatowy Victoria to firma rodzinna. Została otwarta w 2012 roku jako kwiaciarnia internetowa i działa do dnia dzisiejszego. Przez ten czas zyskaliśmy grono stałych Klientów, które cały czas się powiększa.

Wraz z rozwojem firmy w 2014 roku otworzyliśmy wyjątkowe miejsce, które powstało z naszej pasji i determinacji. Miejsce, w którym przygotowywane są unikalne bukiety okolicznościowe jak i majestatyczne wieńce pogrzebowe oddające zmarłemu należyty szacunek.

Wyspa kwiatowa bo o niej mowa znajdowała się na terenie CH Gemin Park w Bielsku-Białej. Kwiaciarnia może metrażowo niewielka, ale urządzona tak aby umilić Państwu zakupy i współpracę z nami. Od początku zależało nam na robieniu tego co się kocha i sprawia satysfakcję.

Niestety z przyczyn od nas niezależnych zakończyliśmy współpracę z galerią i przenieśliśmy się do lokalu na ul. Stawową 29. Mamy nadzieję, że nowe miejsce przypadnie Państwu do gustu.

Naszym ogromnym atutem jest profesjonalna obsługa wykształconych florystek, które biorą udział w warsztatach tematycznych a także pokazach florystycznych prowadzonych przez najlepszych florystów z kraju i zagranicy.

Służymy pomocą przy zakupie kwiatów, wyborze kompozycji a także dekoracji. Doradzimy jak uprawiać rośliny doniczkowe a także w jaki sposób postępować z kwiatami ciętymi by jak najdłużej zachowały naturalne piękno.

W kwiaciarni przyjmujemy również zamówienia na obsługę ślubów oraz imprez okolicznościowych, których nieodzowną dekoracją są kwiaty. Ponadto współpracujemy z firmami z zakresu dekoracji stoisk targowych, przestrzeni biurowej oraz wnętrz.

Przychodząc do naszej kwiaciarni lub składając zamówienie on-line możecie Państwo mieć pewność, że korzystacie z usług najlepszej kwiaciarni w naszym mieście.

 

Ewelina Mrowiec

   Jesteśmy na Stawowej 29 :)    Polecamy nowości!!!  Sweet Box!!!  Baby Box!!!  Serdecznie Zapraszamy!!!

Telefoniczna obsługa klienta

33 417 11 20

797 321 191

poczta@salonik-victoria.pl